Змішувач Hansgrohe Rebris E 72581000
Відео 2Фото 12 |
Hansgrohe Rebris E 72581000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 72581000
Усі ціни 39 →Змішувач для раковина Hansgrohe Rebris E 240 CoolStart хром 72581000 з дон | 9 329 грн. |
Змішувач для раковини високий 240 CoolStart Hansgrohe Rebris E (колір - хр | 9 193 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Rebris E 72581000 | 9 329 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Rebris L (530461) 530461 | 11 663 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом HANSGROHE Rebris E чорний лату | 11 663 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →