Змішувач Hansgrohe ShowerSelect S 15748000
Фото 5 |
Hansgrohe ShowerSelect S 15748000 |
|
На панелі можна вибрати два типи струменя. Комплект поставки: рукоятка, розетка, функціональний блок
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect S 15748000
Усі ціни 13 →Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe ShowerSelect S 15748000 | 27 697 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE SHOWER SELECT | 29 796 грн. |
Зовнішня частина термостата Hansgrohe ShowerSelect (15748000) 15748000 | 29 796 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Showerselect S для 2 споживачів (15748000) 157 | 29 796 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe ShowerSelect S Термостат для душу (зовнішня частина) - | 23 507 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →