Ручна лійка Hansgrohe Raindance Select 26531000
Відео 3Фото 32 |
Hansgrohe Raindance Select 26531000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26531000
Усі ціни 15 →Лійка для душу Hansgrohe Raindance Select S 120 EcoSmart (колір - білий ма | 7 172 грн. |
Душова лійка HANSGROHE Raindance Select S EcoSmart із кнопкою 125мм пласти | 7 278 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet EcoSmart білий | 7 278 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Raindance Select S 120 3jet EcoSmart 9L Brushed Black | 7 797 грн. |
Ручний душ Raindance Select S 120 3jet EcoSmart 9L Matt White (26531700) 2 | 7 278 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →