Ручна лійка Hansgrohe Raindance Select 26530000
Відео 3Фото 31 |
Hansgrohe Raindance Select 26530000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26530000
Усі ціни 36 →Душові лійки HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 26530400 | 5 196 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet (26530400) 26530400 | 5 121 грн. |
Ручна лійка для душу із кнопкою HANSGROHE Raindance Select S 125мм білий п | 5 196 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet (26530400) 26530400 | 5 196 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Raindance Select S 120 3jet Chrome (26530000) | 5 196 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26530000:
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →