Кухонна мийка Hansgrohe S52 0-F480 43358170 1000х500
Фото 9 |
Hansgrohe S52 S520-F480 43358170 860х5001000х500 |
|
5 років гарантії від виробника. Мийка зроблена з кварцового композиту до складу якого входить кварц та акрил.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S52 0-F480 43358170 1000х500
Усі ціни 40 →Кухонна мийка Hansgrohe S52 S520-F480 сірий камінь зі змішувачем Focus M41 | 28 486 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S52 (43358290) 43358290 | 16 698 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S52 S520-F480 чорний графіт (43358170) 43358170 | 14 653 грн. |
Hansgrohe S520-F480 43358170 | 16 699 грн. |
Мийка для кухні HANSGROHE S52 S520-F480 / сушилка зліва / сірий камінь (43 | 14 621 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hansgrohe S52 0-F480 43358170
Ціни на Hansgrohe S52 0-F480 43358170 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S52 0-F345 43356170 860х500 | від 10 367 грн. | 62 пропозиції | ||
Hansgrohe S52 0-F480 43358170 1000х500 | від 11 722 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →