Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4111-F540 43342800 1075х505
Hansgrohe S41 S4111-F540 43342800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S41 S4111-F540 43342800 1075х505
Усі ціни 7 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S41 S4111-F540 нержавіюча сталь 433428 | 23 113 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4111-F540 43342800 | 15 989 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S4111-F540 на стільницю 1075х505 з сифоном (433428 | 23 113 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 43342800 | 16 646 грн. |
Hansgrohe S41 43342800 | 16 240 грн. |
Hansgrohe S41 43342800 | 16 646 грн. |
Hansgrohe S41 43342800 | 17 052 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →