Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U770 43434380 820х450
Фото 9 |
Hansgrohe S51 S510-U770 43434380 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 S510-U770 43434380 820х450
Усі ціни 22 →Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-U770 43434170 | 29 313 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U770 чорний графіт (43434170) 43434170 | 29 313 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна HANSGROHE S51 820x450x205мм без сифону | 29 313 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U770 43434290 | 22 447 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S510-U770 під стільницю 820х450 дві чаші 370/370 S | 29 313 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →