Кухонна мийка Hansgrohe S51 0-U660 43432380 710х450
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe S51 S510-U660 43432380 500х450710х450 |
|
5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 0-U660 43432380 710х450
Усі ціни 26 →Мийка для кухні під стільницю Hansgrohe S51 S510-U660 SilicaTec чорний гра | 15 900 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-U660 43432170 | 25 689 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-U660 GS чорний графіт (43432170) 43432170 | 25 689 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна HANSGROHE S510-U660 710x450x205мм вріз | 25 689 грн. |
Мийка для монтажу під стільницю Hansgrohe S51 S510-U660 (колір - сірий бет | 25 311 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S51 0-U660 43432380
Ціни на Hansgrohe S51 0-U660 43432380 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S51 0-U450 43431380 500х450 | від 13 600 грн. | 127 пропозицій | ||
Hansgrohe S51 0-U660 43432380 710х450 | від 15 900 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →