Кухонна мийка Hansgrohe S51 0-F660 43313380 770х510
Відео 3Фото 22 |
Hansgrohe S51 S510-F660 43313380 560х510770х510 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 0-F660 43313380 770х510
Усі ціни 73 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S51 S510-F660 SilicaTec чорний графіт | 13 000 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-F660 43313170 | 21 758 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-F660, сірий бетон (43313380) 43313380 | 21 758 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-F660 GS чорний графіт (43313170) 43313170 | 21 758 грн. |
Hansgrohe S51 S510-F660, сірий бетон (43313380) | 21 758 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S51 0-F660 43313380
Ціни на Hansgrohe S51 0-F660 43313380 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S51 0-F450 43312380 560х510 | від 9 249 грн. | 73 пропозиції | ||
Hansgrohe S51 0-F660 43313380 770х510 | від 12 900 грн. | 77 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →