Кухонна мийка Hansgrohe S51 0-F450 43312380 560х510
Відео 3Фото 15 |
Hansgrohe S51 S510-F450 43312380 560х510770х510 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 0-F450 43312380 560х510
Усі ціни 92 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S51 S510-F450 SilicaTec чорний графіт | 17 500 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-F450 Stonegrey 43312290 | 17 045 грн. |
Мийка кухонна Hansgrohe накладна S510-F450 чорний графіт (43312170) 433121 | 15 940 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-F450 SG сіра (43312290) 43312290 | 17 045 грн. |
Hansgrohe S51 S510-F450, сірий бетон (43312380) | 17 045 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S51 0-F450 43312380
Ціни на Hansgrohe S51 0-F450 43312380 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S51 0-F450 43312380 560х510 | від 9 249 грн. | 96 пропозицій | ||
Hansgrohe S51 0-F660 43313380 770х510 | від 12 900 грн. | 102 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →