Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U635 43433380 710х450
Фото 4 |
Hansgrohe S51 S510-U635 43433380 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 S510-U635 43433380 710х450
Усі ціни 35 →Мийка для кухні під стільницю Hansgrohe S51 S510-U635 SilicaTec чорний гра | 25 689 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-U635 43433290 | 25 689 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-U635 GS чорний графіт (43433170) 43433170 | 25 689 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна HANSGROHE S51 710x450x205мм врізна під | 25 689 грн. |
Вбудована кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U635 (колір - сірий бетон) 180/ | 25 311 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →