Кухонна мийка Hansgrohe S51 4-F450 43314380 1050х510 права
Відео 1Фото 10 |
Hansgrohe S51 S514-F450 43314380 1050х510 ліва 1050х510 права |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 4-F450 43314380 1050х510 права
Усі ціни 26 →Hansgrohe Hansgrohe S51 S514-F450 43314290 | 26 475 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S514-F450 чорний графіт (43314170) 43314170 | 26 475 грн. |
Мийка на кухню гранітна прямокутна HANSGROHE S514-F450 1050x510мм чорна бе | 26 475 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S514-F450 43314170 | 19 459 грн. |
Мийка кухонна Hansgrohe S514-F450 1050х510 з сушилкою зліва, чорний графiт | 26 475 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S51 4-F450 43314380
Ціни на Hansgrohe S51 4-F450 43314380 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S51 10-F450 43330380 1050х510 ліва | від 19 969 грн. | 24 пропозиції | ||
Hansgrohe S51 4-F450 43314380 1050х510 права | від 17 840 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →