Кухонна мийка Hansgrohe S51 0-U450 43431380 500х450
Відео 1Фото 8 |
Hansgrohe S51 S510-U450 43431380 500х450710х450 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 0-U450 43431380 500х450
Усі ціни 95 →Мийка для кухні під стільницю Hansgrohe S51 S510-U450 SilicaTec чорний гра | 13 600 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-U450 43431380 | 20 976 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-U450, чорний графіт (43431170) 43431170 | 20 976 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-U450 чорний графіт (43431170) 43431170 | 20 976 грн. |
Hansgrohe S51 S510-U450, сірий бетон (43431380) | 20 976 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S51 0-U450 43431380
Ціни на Hansgrohe S51 0-U450 43431380 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S51 0-U450 43431380 500х450 | від 13 600 грн. | 99 пропозицій | ||
Hansgrohe S51 0-U660 43432380 710х450 | від 15 900 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →