Кухонна мийка Hansgrohe Sink combi unit 450 43217000 560х510
Фото 6 |
Hansgrohe Sink combi unit 450 43217000 |
|
Мийка зроблена з кварцового композиту до складу якого входить кварц та акрил.
Мийка в комплекті зі змішувачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Sink combi unit 450 43217000 560х510
Усі ціни 11 →Кухонна мийка Hansgrohe Combi C51-F450-06 56x51 чорний матовий 43217000 із | 27 800 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe C51-F450-06 43217000 | 47 114 грн. |
Кухонний комплект мийка Hansgrohe C51-F450-06 із змішувачем чорний графіт | 47 114 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна HANSGROHE C51-F450-06 560x410x205мм із | 47 114 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe COMBI C51-F450-06 Сombi 560x510 Select із змішувач | 34 994 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →