Змішувач Hansgrohe ShowerTablet 13107000
Фото 4 |
Hansgrohe ShowerTablet 13107000 Shower Tabletбез ручного душу |
|
Технологія охолодження CoolContact: корпус залишається прохолодним, оскільки холодна вода усередині нього проходить поблизу поверхні. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури. З шумопоглотителем.
Брудоуловлюючий фільтр входить в комплект. Поверхня полички: анодований алюміній. Неможливо одночасне використання виливу і ручного душу.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerTablet 13107000
Усі ціни 10 →Змішувач з термостатом для ванни Hansgrohe ShowerTablet хром / білий 13107 | 24 572 грн. |
Змішувач Hansgrohe ShowerTablet (13107400) 13107400 | 24 572 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe ShowerTablet 13107400 | 24 520 грн. |
Термостат hansgrohe ShowerTablet 350 для ванни, хром 13107000 | 24 572 грн. |
Hansgrohe ShowerTablet 350 13107000 | 24 572 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →