Процесор Intel Celeron Coffee Lake G4900 OEM (CM8068403378112)
Відео 1Фото 2 |
Intel Celeron Coffee Lake G4900 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Celeron Coffee Lake G4900 OEM
Процессор Intel Celeron G4900 (CM8068403378112) CM8068403378112 | 2 181 грн. |
Процессор Intel Celeron G4920 (CM8068403378011) tray CM8068403378112 | 2 240 грн. |
Процесор Intel Celeron G4900 3,10GHz/2Mb/8GT/s (SR3W4) s1151, tray | 3 669 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Celeron Coffee Lake
Ціни на Intel Celeron Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Celeron Coffee Lake G4900 BOX | від 5 375 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Celeron Coffee Lake G4900 OEM | від 2 181 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Celeron Coffee Lake G4930 OEM | від 2 261 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо