Процесор Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Відео 5Фото 2 |
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Усі ціни 54 →Процесор Intel Core i9-11900K (BX8070811900K) | 10 925 грн. |
Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box ( | 11 978 грн. |
Процесор Intel Core i9-11900K (BX8070811900K) | 11 169 грн. |
Процесор Intel Core i9-11900K (BX8070811900K) | 12 133 грн. |
Intel Core i9-11900K (BX8070811900K) Ua | 11 698 грн. |
ще 20 пропозицій
19 березня 2021, 10:34
Почему он производительней і9-10900К ведь в 11900К менше ядер,потоков,ггц,кеш. #
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | від 11 019 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | від 9 862 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | від 12 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | від 11 085 грн. | 54 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | від 8 793 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | від 8 498 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | від 9 931 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900T OEM | від 31 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →