Процесор Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4216
Відео 13 |
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4216 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4216
Процесор Intel Xeon Silver 4216 (CD8069504213901) | 41 817 грн. |
Процесор Intel Xeon Silver 4216 (CD8069504213901) Xeon Silver 4216 (CD8069 | 41 827 грн. |
Процеccор Dell EMC Intel Xeon Silver 4216 2.1G, 16C/32T, 9.6GT/s, 22M Cach | 32 117 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4208 | від 19 857 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4210 | від 11 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4214 | від 22 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4216 | від 32 117 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо