Витяжка Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED білий
Фото 6 |
Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED білий 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED білий
Усі ціни 16 →Perfelli Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED 5902767159395 | 6 959 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED | 6 959 грн. |
Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED | 6 960 грн. |
Вытяжка Perfelli Bis 5684 Wh 1000 Led | 6 960 грн. |
PERFELLI BIS 5684 WH 1000 LED | 6 599 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED
Ціни на Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BIS 5684 WH 1000 LED білий | від 6 599 грн. | 17 пропозицій | ||
Perfelli BIS 5684 BL 1000 LED чорний | від 6 048 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →