Велоліхтар Lezyne Lite Drive 1000XL Stick Drive Pair (4710582 543500)
Фото 3 |
Lezyne Lite Drive 1000XL Stick Drive Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Lite Drive 1000XL Stick Drive Pair
Комплект світла Lezyne LITE DRIVE 1000XL /STICK PAIR (чорний) 4710582 5435 | 3 680 грн. |
Комплект света Lezyne LITE DRIVE 1000XL / STICK Drive Pair (Y14) 4710582 5 | 3 680 грн. |
Комплект світла Lezyne LITE DRIVE 1000XL / STICK PAIR Чорний 1000/30 люмен | 3 680 грн. |
Комплект світла Lezyne LITE DRIVE 1000XL /STICK PAIR (чорний) 4710582 5435 | 3 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →