Каструля Maestro Jumbo MR3508-22
Фото 7 |
Maestro Jumbo MR3508-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Jumbo MR3508-22
Усі ціни 24 →Каструля Maestro 3,8 л Ø22см (MR3508-22) | 607 грн. |
Кастрюля Maestro 3,8л Ø22см (MR3508-22) | 597 грн. |
Каструля MR-3508-22 Кастрюля с крышкой O22 см - 3,8 л Maestro | 643 грн. |
Maestro 3508-22-MR | 553 грн. |
Maestro MR-3508-22 | 905 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro Jumbo MR3508-22
Ціни на Maestro Jumbo MR3508-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro Jumbo MR3508-12 | від 303 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-14 | від 362 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-18 | від 397 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-22 | від 553 грн. | 39 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-24 | від 622 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-26 | від 741 грн. | 43 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-28 | від 847 грн. | 33 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-30 | від 950 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →