Велосипед Author Impulse II 27.5 2023 frame 15 (2023081)
Фото 10 |
Author Impulse II 27.5 2023 frame 15 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Impulse II 27.5 2023 frame 15
Author Impulse II 27.5 2024 (15", чорний-срiблястий) 2023081 | 23 680 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Impulse II 27.5", рама 15", 2023, Черно-серый 2023 | 23 680 грн. |
Модификації Author Impulse II 27.5 2023 frame 15
Ціни на Author Impulse II 27.5 2023 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Author Impulse II 27.5 2023 frame 15 | від 23 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Author Impulse II 27.5 2023 frame 17 | від 23 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Author Impulse II 27.5 2023 frame 19 | від 23 680 грн. | 3 пропозиції |