Велосипед Merida Matts 7.30 2022 frame S
Merida Matts 7.30 2022 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Matts 7.30 2022 frame S
Усі ціни 6 →Merida Matts 7.30 27,5 2023 (S, сiрий) A62211A 00891 | 26 960 грн. |
Merida Matts 7.30 27,5 2023 (S, сiрий) A62211A 00891 | 26 960 грн. |
Велосипед 27.5" Merida MATTS 7.30 (2022) matt cool grey S (15) 157-173 см | 26 960 грн. |
Merida Matts 7.30 27,5 2023 (S, синiй) A62211A 01579 | 26 960 грн. |
Велосипед 27.5" Merida MATTS 7.30 (2022) blue S (15) 157-173 см A62211A 01 | 26 960 грн. |
Модификації Merida Matts 7.30 2022 frame S
Ціни на Merida Matts 7.30 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Matts 7.30 2022 frame L | від 26 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Matts 7.30 2022 frame M | від 26 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Matts 7.30 2022 frame S | від 26 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Matts 7.30 2022 frame XS | від 26 960 грн. | 3 пропозиції |