Велосипед Merida One-Sixty 500 2024 frame L (A62411A 01146)
Merida One-Sixty 500 2024 frame L рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida One-Sixty 500 2024 frame L
Merida One-Sixty 500 2024 (L,GUNMETAL GREY(SILVER/BLACK)) A62411A 01146 | 110 320 грн. |
Велосипед 29-27.5" Merida ONE-SIXTY 500 (2024) gunmetal grey L (178-192 cm | 110 320 грн. |
Велосипед Merida ONE-SIXTY 500, L, GUNMETAL GREY(SILVER/BLACK) A62411A 011 | 110 320 грн. |
Модификації Merida One-Sixty 500 2024 frame L
Ціни на Merida One-Sixty 500 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida One-Sixty 500 2024 frame L | від 110 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida One-Sixty 500 2024 frame M | від 110 320 грн. | 8 пропозицій |