Велосипед Merida Big.Trail 600 2024 frame M (A62411A 01379)
Merida Big.Trail 600 2024 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Trail 600 2024 frame M
Merida Big.Trail 600 29 2024 (M,DARK STRAWBERRY(RACE RED)) A62411A 01379 | 68 440 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.TRAIL 600 (2024) dark strawberry M (166-178 cm) A | 68 440 грн. |
Модификації Merida Big.Trail 600 2024 frame M
Ціни на Merida Big.Trail 600 2024 frame M |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Trail 600 2024 frame L | від 68 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Trail 600 2024 frame M | від 68 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Trail 600 2024 frame XL | від 68 440 грн. | 2 пропозиції |