Велосипед Merida Silex 300 2022 frame XS
Merida Silex 300 2022 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 300 2022 frame XS
Merida Silex 300 2023 (XS(44),GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 00460 | 48 410 грн. |
Merida Silex 300 2023 (XS(44),SILK BURGUNDY RED(BLACK)) A62211A 01926 | 48 410 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 300 (2023) glossy black XS (44) 155-167 см A622 | 48 410 грн. |
Модификації Merida Silex 300 2022 frame XS
Ціни на Merida Silex 300 2022 frame XS |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 300 2022 frame L | від 48 410 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame M | від 48 410 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame S | від 48 410 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame XS | від 48 410 грн. | 3 пропозиції |