Болгарка Metabo DG 700-90 601592000
Metabo DG 700-90 601592000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DG 700-90 601592000
Усі ціни 9 →Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 700-90 | 5 965 грн. |
Пневматична пряма шліфмашина Metabo DG 700-90 601592000 | 5 965 грн. |
Пневматическая прямошлифовальная машина Metabo DG 700-90 601592000 | 5 965 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 700-90 601592000 | 5 965 грн. |
Шлифмашина пневматическая прямая Metabo DG 700-90 (601592000) | 5 965 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →