Болгарка Metabo DW 10-125 Quick 601591000
Metabo DW 10-125 Quick 601591000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DW 10-125 Quick 601591000
Усі ціни 11 →Пневматична кутова шліфувальна машина Metabo DW 10-125 Quick (601591000) | 11 498 грн. |
Пневматична кутова шліфувальна машина Metabo DW 10-125 Quick 601591000 | 11 499 грн. |
Болгарка пневматическая Metabo DW 10-125 Quick 601591000 | 10 087 грн. |
Пневматична кутова шліфувальна машина Metabo DW 10-125 Quic 601591000 | 11 499 грн. |
Болгарка пневматическая Metabo DW 10-125 QUICK (601591000) | 11 499 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →