Болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660
Відео 2Фото 3 |
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660 |
|
Ємнісний акумулятор (6.2 Агод)
Модель 613102840 без аксесуарів, в комплекті моделі 613102660 — 4 акумулятора (6 Агод), ЗП і кейс в комплекті моделі 613102830 — 4 акумулятора (7 Агод), ЗП і кейс, а в комплекті моделі 613102810 — 4 акумулятора (8 Агод), ЗП і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660
Ціни на Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660 | від 43 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102830 | від 43 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102810 | від 54 759 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840 | від 26 119 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →