Болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840
Відео 2Фото 3 |
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840 |
|
Модель 613102840 без аксесуарів, в комплекті моделі 613102660 — 4 акумулятора (6 Агод), ЗП і кейс в комплекті моделі 613102830 — 4 акумулятора (7 Агод), ЗП і кейс, а в комплекті моделі 613102810 — 4 акумулятора (8 Агод), ЗП і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840
Усі ціни 8 →Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 (каркас) кейс 613102840 | 26 119 грн. |
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 каркас, без акб і з/п, у | 26 119 грн. |
Metabo owa Szlifierka Kątowa Wpb 36-18 Ltx Bl 230 | 29 120 грн. |
Metabo owa Szlifierka Kątowa Wpb 36-18 Ltx Bl 230 | 29 848 грн. |
Metabo owa Szlifierka Kątowa Wpb 36-18 Ltx Bl 230 | 30 576 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840
Ціни на Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102660 | від 43 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102830 | від 43 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102810 | від 54 759 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 613102840 | від 26 119 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →