Літня шина Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Усі ціни 11 →Шина Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat * | 12 025 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W XL ZP * | 12 852 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 275/50 ZR20 113W Run Flat ZP * 10013 | 12 596 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W XL ZP * | 12 852 грн. |
Шины Michelin Latitude Sport 3 275/50 ZR20 113W Run Flat ZP * | 12 800 грн. |
ще 6 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W | від 11 639 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 11 349 грн. | 23 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat | від 12 168 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | від 12 025 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →