Витяжка Minola HK 5212 IV 700 LED слонова кістка
Фото 11 |
Minola HK 5212 IV 700 LED слонова кістка 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HK 5212 IV 700 LED слонова кістка
Усі ціни 21 →Minola HK 5212 IV 700 LED | 3 329 грн. |
Minola Minola HK 5212 IV 700 LED 5902767907736 | 3 329 грн. |
Кухонна витяжка Minola HK 5212 IV 700 LED | 3 329 грн. |
Вытяжка Minola Hk 5212 Iv 700 Led | 3 330 грн. |
MINOLA HK 5212 IV 700 LED | 3 588 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Minola HK 5212 IV 700 LED
Ціни на Minola HK 5212 IV 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HK 5212 WH 700 LED білий | від 3 113 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HK 5212 BR 700 LED коричневий | від 3 113 грн. | 21 пропозиція | ||
Minola HK 5212 IV 700 LED слонова кістка | від 3 113 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HK 5212 BL 700 LED чорний | від 3 113 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →