Витяжка Minola HK 6412 I 850 LED нержавіюча сталь
Фото 10 |
Minola HK 6412 I 850 LED нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HK 6412 I 850 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Minola HK 6412 I 850 LED | 4 299 грн. |
Minola Minola HK 6412 I 850 LED 5902767907705 | 4 299 грн. |
Вытяжка Minola Hk 6412 I 850 Led | 4 300 грн. |
MINOLA HK 6412 I 850 LED | 4 170 грн. |
Витяжка Minola HK 6412 I 850 LED | 4 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Minola HK 6412 I 850 LED
Ціни на Minola HK 6412 I 850 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HK 6412 WH 850 LED білий | від 3 529 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HK 6412 I 850 LED нержавіюча сталь | від 3 878 грн. | 8 пропозицій | ||
Minola HK 6412 IV 850 LED слонова кістка | від 3 618 грн. | 16 пропозицій | ||
Minola HK 6412 BL 850 LED чорний | від 3 618 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →