Умивальник Miraggio Helix L 450 0001606 450 мм чаша ліворуч
Фото 10 |
Miraggio Helix L 450 0001606 450 мм чаша ліворуч 450 мм чаша праворуч |
|
Матеріал умивальника на 80% складається з меленої мармурової крихти та на 20% з поліефірної смоли з добавками. Поверхня витримує перепади температур (± 65 °C), стійка до ультрафіолету, міцна, поглинає звуки.
Умивальник може продаватися без отвору під змішувач. У глянсовому та матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Helix L 450 0001606 450 мм чаша ліворуч
Усі ціни 15 →Умивальник Miraggio Helix 450 L, miramarble, білий глянцевий 60220241446 | 8 133 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник HELIX L | 8 133 грн. |
Умивальник HELIX L | 8 133 грн. |
Умывальник HELIX L Miraggio 22x45 miraggio-0001606 | 8 133 грн. |
Умивальник HELIX L (0001606) 0001606 | 8 133 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Miraggio Helix L 450 0001606
Ціни на Miraggio Helix L 450 0001606 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Helix L 450 0001606 450 мм чаша ліворуч | від 8 133 грн. | 16 пропозицій | ||
Miraggio Helix R 450 0001549 450 мм чаша праворуч | від 8 133 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →