Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG 71 м² на 3 блоки(ів)
Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG 71 м²
на 3 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
61 м² на 3 блоки(ів)
71 м² на 3 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
105 м² на 4 блоки(ів)
120 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:2200/2350 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-U24RK3-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG 71 м² на 3 блоки(ів)
Усі ціни 16 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG CHML-U24RK3-NG Outdoor unit | 63 599 грн. |
Інверторний зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter R32 NEW CHML-U24RK3- | 63 599 грн. |
Инверторный внешний блок кондиционера Cooper&Hunter R32 NEW CHML-U24RK3-NG | 63 599 грн. |
Зовнішній блок для мульти спліт-систем Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG | 63 599 грн. |
Зовнішній блок Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG Outdoor unit 200320231424 | 63 599 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG
Ціни на Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-U14RK2-NG 41 м² на 2 блоки(ів) | від 36 498 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U18RK2-NG 53 м² на 2 блоки(ів) | від 38 798 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U21RK3-NG 61 м² на 3 блоки(ів) | від 53 198 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG 71 м² на 3 блоки(ів) | від 59 098 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U28RK4-NG 80 м² на 4 блоки(ів) | від 50 500 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U36RK4-NG 105 м² на 4 блоки(ів) | від 79 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-U42RK5-NG 120 м² на 5 блоки(ів) | від 87 500 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →