Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-4E83VAHZ 83 м² на 4 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-4E83VAHZ 83 м²
на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:83 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2250/1900 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-4E83VAHZ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-4E83VAHZ 83 м² на 4 блоки(ів)
Усі ціни 7 →Mitsubishi Electric MXZ-4E83VAHZ-ER1 | 136 868 грн. |
Mitsubishi Electric MXZ-4E83VAHZ-ER1 | 136 868 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4E83VAHZ | 138 821 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4E83VAHZ | 138 121 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4E83VAHZ | 138 321 грн. |
Mitsubishi Multi Split MXZ-4E83VAHZ | 209 920 грн. |
Mitsubishi Multi Split MXZ-4E83VAHZ | 215 168 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →