Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF 83 м² на 4 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF 83 м²
на 4 блоки(ів)
33 м²
на 2 блоки(ів)
42 м² на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
54 м² на 3 блоки(ів)
68 м² на 3 блоки(ів)
72 м² на 3 блоки(ів)
83 м² на 4 блоки(ів)
102 м² на 5 блоки(ів)
122 м² на 6 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:83 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1970/2000 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-4F83VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF 83 м² на 4 блоки(ів)
Усі ціни 7 →MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4F83VF | 117 348 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4F83VF | 117 348 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4F83VF | 112 863 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4F83VF | 112 163 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-4F83VF | 112 363 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF | 117 000 грн. |
Наружный блок Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF инвертор | 110 081 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2F33VF 33 м² на 2 блоки(ів) | від 44 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-2F42VF 42 м² на 2 блоки(ів) | від 49 703 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-2F53VF 53 м² на 2 блоки(ів) | від 57 971 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3F54VF 54 м² на 3 блоки(ів) | від 62 955 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3F68VF 68 м² на 3 блоки(ів) | від 73 096 грн. | 13 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4F72VF 72 м² на 3 блоки(ів) | від 83 785 грн. | 13 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF 83 м² на 4 блоки(ів) | від 110 081 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-5F102VF 102 м² на 5 блоки(ів) | від 152 033 грн. | 12 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-6F122VF 122 м² на 6 блоки(ів) | від 175 339 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →