Каструля Pepper Arma PR-2310-24
Фото 3 |
Pepper Arma PR-2310-24 2.5 л4.5 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Arma PR-2310-24
Усі ціни 11 →Pepper Arma 24 см (PR-2310-24) Arma24см(PR-2310-24) | 855 грн. |
PEPPER PR-2310-24 | 1 921 грн. |
Каструля Pepper Arma 24 см 4.5 л (PR-2310-24) Arma 24 см 4.5 л (PR-2310-24 | 1 591 грн. |
Pepper PR-2310-24 | 765 грн. |
Каструля Pepper Arma PR-2310-24 4.5 л (BP127448) | 853 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Arma PR-2310-24
Ціни на Pepper Arma PR-2310-24 |
---|---|---|---|---|
Pepper Arma PR-2310-20 | від 686 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper Arma PR-2310-24 | від 765 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →