Каструля Pepper Jasmine PR-2400-22
Pepper Jasmine PR-2400-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Jasmine PR-2400-22
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper Jasmine 4,5 л (PR-2400-22) PR-2400-22 | 1 120 грн. |
Каструля Pepper Jasmine 4,5 л (PR-2400-22) PR-2400-22 | 1 172 грн. |
Кастрюля Pepper Jasmine PR-2400-22, 4.5л 118170 | 691 грн. |
Pepper Каструля Pepper Jasmine 4,5 л (PR-2400-22) PR-2400-22 | 1 172 грн. |
PEPPER PR-2400-22 | 1 440 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Jasmine PR-2400-22
Ціни на Pepper Jasmine PR-2400-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Jasmine PR-2400-16 | від 481 грн. | 16 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-18 | від 449 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-20 | від 549 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-22 | від 691 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →