Каструля Pepper Camellia PR-2403-22
Фото 5 |
Pepper Camellia PR-2403-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Camellia PR-2403-22
Усі ціни 10 →Кастрюля Pepper Camellia 4,5 л (PR-2403-22) PR-2403-22 | 1 051 грн. |
Каструля Pepper Camellia 4,5 л (PR-2403-22) PR-2403-22 | 1 174 грн. |
Pepper Camellia 22x12.5 см 4.5 л (PR-2403-22) Camellia22x12.5см4.5л(PR-240 | 1 449 грн. |
PEPPER PR-2403-22 | 1 443 грн. |
Pepper Каструля Pepper Camellia 4,5 л (PR-2403-22) PR-2403-22 | 1 174 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Pepper Camellia PR-2403-22
Ціни на Pepper Camellia PR-2403-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Camellia PR-2403-16 | від 485 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-18 | від 545 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-20 | від 611 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-22 | від 1 051 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →