Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22902/109
Tramontina Dynamic 22902/109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22902/109
Усі ціни 17 →Нож Tramontina Dynamic 23 см 22902/109 | 336 грн. |
Кухонный нож Tramontina Dynamic поварской 229 мм (22902/109) 22902/109 | 402 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Dynamic поварской 229 мм (22902/109) 22902/109 | 311 грн. |
Tramontina Dynamic 229mm (22902/109) 22902/109 | 311 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Dynamic поварской 229 мм (22902/109) 22 | 311 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →