Кухонний ніж Tramontina Polywood 21131/177
Tramontina Polywood 21131/177 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21131/177
Поварской нож 175 мм Tramontina Polywood (21131/177) 21131/177 | 449 грн. |
Ніж для мяса Tramontina Polywood 17,5 см (21131/177) | 449 грн. |
Нож для мяса Tramontina Polywood 17,5 см (21131/177) 21131/177 | 449 грн. |
Кухарський ніж Tramontina Polywood 175 мм (21131/177) | 550 грн. |
Кухарський ніж 175 мм Tramontina Polywood (21131/177) | 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →