Каструля Pepper Wood PR-2313-20
Фото 6 |
Pepper Wood PR-2313-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-2313-20
Усі ціни 11 →Каструля Pepper Wood 20см 2.3л (PR-2313-20) | 985 грн. |
Кастрюля Pepper Wood 20см 2.3л (PR-2313-20) | 985 грн. |
Pepper PR-2313-20 | 1 123 грн. |
Pepper Wood 20 см (PR-2313-20) Wood20см(PR-2313-20) | 1 225 грн. |
PEPPER PR-2313-20 | 1 506 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Wood PR-2313-20
Ціни на Pepper Wood PR-2313-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Wood PR-2313-20 | від 985 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-24 | від 1 213 грн. | 13 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-28 | від 1 393 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →