Каструля Pepper Wood PR-2313-24
Фото 6 |
Pepper Wood PR-2313-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-2313-24
Усі ціни 13 →Каструля Pepper Wood 24см, 4.2 л (PR-2313-24) | 1 213 грн. |
Кастрюля Pepper Wood 24см, 4.2 л (PR-2313-24) | 1 213 грн. |
Каструля Pepper Wood 24 см 4.2 л (PR-2313-24) Wood 24 см 4.2 л (PR-2313-24 | 1 510 грн. |
Pepper PR-2313-24 | 1 383 грн. |
Pepper Wood 24 см (PR-2313-24) Wood24см(PR-2313-24) | 1 509 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Pepper Wood PR-2313-24
Ціни на Pepper Wood PR-2313-24 |
---|---|---|---|---|
Pepper Wood PR-2313-20 | від 985 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-24 | від 1 213 грн. | 13 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-28 | від 1 393 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →