Витяжка Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS чорний
Фото 15 |
Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS чорний 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS чорний
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS | 13 859 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS | 13 859 грн. |
Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS | 13 860 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 7873 Bl Led Strip Glass | 13 655 грн. |
PERFELLI BISP 7873 BL LED Strip GLASS | 13 999 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS
Ціни на Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 7873 WH LED Strip GLASS білий | від 13 304 грн. | 24 пропозиції | ||
Perfelli BISP 7873 BL LED Strip GLASS чорний | від 13 304 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →