Витяжка Perfelli DN 6452 D 850 WH LED білий
Фото 19 |
Perfelli DN 6452 D 850 WH LED білий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DN 6452 D 850 WH LED білий
Усі ціни 15 →Витяжка Perfelli DN 6452 D 850 WH Led | 3 699 грн. |
Вытяжка Perfelli Dn 6452 D 850 Wh Led | 3 699 грн. |
PERFELLI DN 6452 D 850 WH LED | 4 333 грн. |
Витяжка Perfelli DN 6452 D 850 WH LED | 4 699 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli DN 6452 D 850 WH LED | 4 464 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Perfelli DN 6452 D 850 WH LED
Ціни на Perfelli DN 6452 D 850 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 6452 D 850 WH LED білий | від 3 199 грн. | 15 пропозицій | ||
Perfelli DN 6452 D 850 BL LED графіт | від 3 699 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli DN 6452 D 850 IV LED слонова кістка | від 4 238 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli DN 6452 D 850 GR LED сірий | від 3 859 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →