Витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 BL чорний
Фото 9 |
Perfelli DN 6671 A 1000 BL чорний Fideoпотужна |
|
Витончена, продуктивна і водночас недорога кухонна витяжка. Модель створена в пристінному корпусі з похилою панеллю. Оздоблення фасадної панелі із загартованого скла робить пристрій максимально сумісним із найсучаснішими варіантами кухонного інтер'єру. Модель оснащується турбовентилятором потужністю 115 Вт, якому під силу здійснювати відведення насиченого поту повітря з продуктивністю до 1000 м³/год.
У цій моделі опціонально передбачено можливість встановлення кількох активних фільтрів. Після цього витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 BL зможе ефективно очищати повітря в режимі рециркуляції. Вентиляційна система використовує класичний блок керування з кнопками, який дозволяє перемикати швидкість турбовентилятора та вмикати/відключати підсвічування. Висвітлення реалізовано парою галогенових лампочок. Для захисту електроприводу та каналу вентиляції використовується жироуловлювач. Це багаторазовий металевий фільтр, який необхідно періодично мити. Кухонна витяжка вдало поєднує у собі невисоку ціну, хорошу продуктивність та сучасний дизайн.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli DN 6671 A 1000 BL чорний
Усі ціни 9 →Perfelli Perfelli DN 6671 A 1000 BL | 5 199 грн. |
Perfelli DN 6671 A 1000 BL | 5 199 грн. |
Вытяжка Perfelli Dn 6671 A 1000 Bl | 5 200 грн. |
Perfelli DN 6671 A 1000 BL | 5 199 грн. |
Витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 BL | 5 199 грн. |
Модификації Perfelli DN 6671 A 1000 BL
Ціни на Perfelli DN 6671 A 1000 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 6671 A 1000 IV бежевий | від 4 780 грн. | 5 пропозицій | ||
Perfelli DN 6671 A 1000 W білий | від 4 883 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli DN 6671 A 1000 BL чорний | від 4 679 грн. | 9 пропозицій |