Витяжка Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED білий
Фото 12 |
Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED білий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED білий
Усі ціни 18 →Perfelli Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED 5902767158367 | 4 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED | 4 999 грн. |
Perfelli DNS 5272 D 700 WH LLED | 4 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 5272 D 700 Wh Lled | 4 999 грн. |
Perfelli DNS 5272 D 700 WH LLED | 4 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED
Ціни на Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 5272 D 700 WH LED білий | від 4 509 грн. | 19 пропозицій | ||
Perfelli DNS 5272 D 700 SG LED сірий | від 4 509 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 5272 D 700 BL LED чорний | від 4 238 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →