ДБЖ Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА
Відео 1Фото 3 |
Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА
Усі ціни 11 →Powercom MAC-10000 офіційна гарантія | 106 899 грн. |
Powercom Powercom MAC-10000 LCD 10000VA/10000kW PF=1 online RS232 USB | 128 100 грн. |
Powercom Macan MAC-10K | 128 100 грн. |
ИБП Powercom MAC-10K 10kVA//10kW PF=1 online RS232 USB LCD | 128 100 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MAC-10000 LCD
Ціни на Powercom MAC-10000 LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom MAC-6000 LCD 6000 ВА | від 93 119 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА | від 106 899 грн. | 11 пропозицій |