Умивальник REA Cleo 810 REA-U0563 810 мм
Фото 16 |
REA Cleo 810 REA-U0563 605 мм810 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Cleo 810 REA-U0563 810 мм
Усі ціни 15 →Умивальник накладний REA U0563 CLEO 810x410x135мм овальний білий reac-0000 | 5 139 грн. |
Раковина накладна Rea Cleo 81 белый (REA-U0563) REA-U0563 | 5 139 грн. |
Rea умивальник Rea Cleo 81 41x81 білий (REA-U0563) | 5 139 грн. |
Умивальник (раковина) REA CLEO 81 білий накладний REA-U0563 | 5 139 грн. |
Умывальник Rea Cleo 81 41x81 белый (REA-U0563) keramis-15607 | 5 139 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації REA Cleo 810 REA-U0563
Ціни на REA Cleo 810 REA-U0563 |
---|---|---|---|---|
REA Cleo 605 REA-U0024 605 мм | від 3 654 грн. | 34 пропозиції | ||
REA Cleo 810 REA-U0563 810 мм | від 5 139 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →